Bio

Prasidėjo viskas 2006-ųjų metų pavasarį, kai trys Hip Hop muzika besidomintys jaunuoliai, ShaMaN, LoTo ir Stichas, nusprendė suvienyti savo mažą MC patirtį ir įkurti undergroundinės muzikos grupę. Pasivadinę „Antikrist squad“ pseudonimu, grupė pristatė pirmąjį savo kūrinį „Pirmą Kartą“. Tačiau atsiradusius, grupę palaikančius žmones, teko nuvilti, nes po pirmojo kūrinio „Antikrist squad“ paliko Stichas.
Liko du skritingi žmonės, su labai skirtingais style‘ais , nepanašia nei technika, nei tekstais, tačiau su vienodu noru tęsti tai, ką buvo pradėję trise. Taigi, du tuomet jau neblogai hip-hop`eriu tarpe žinomi vyrukai ShaMaN ir LoTo nusprendė, jog vienas kitą papildant, galima pabandyti nužudyti jau atsibodusi banalumą ir siekti rezultato tobulėjant. Grupę pavadinę „Kasandra“ vardu, vaikinukai iškart kibo į darbą ir pristatė repu besidomintiems žmonėms kūrinį „Monotonijos Vartai“. Kaip vėliau laikas parodė, šis kūrinys tapo populiarus ne tik Hip Hop‘erių, tačiau ir kitos muzikos gerbėjų muzikos grotuvuose. Gerbėjų ratas plėtėsi su lyg kiekvienu nauju kūriniu. 2007-ųjų liepą įvyko pirmasis grupės pasirodymas Plateliuose „Hip Hop Vasara. Žemaitijos sostinė atgyja“ renginyje.
Viskas tiekėjo savo vaga. Sekė vienas po kito nauji kūriniai ir pasirodymai įvairiuose Lietuvos miestuose. Gerbėjų ratas plėtėsi ir toliau didėjo, tačiau to, dviems užsispyrusiems ir ambicingiems repo muzika besidomintiems bei ją kuriantiems vyrukams, nepakako. Grupė „Kasandra“ 2008-aisias tapo gyvų muzikos instrumentų Hip Hop grupe. Viskas vyko sklandžiai. Kiekvieną savaitę grupė su būgnininku, bosinės gitaros virtuozu bei klavišininku repetuodavo ir tais pačiais metais klube Helios „P*ZDEC“ renginyje, atliko pirmąjį, tuomet jau gyvos muzikos grupės pasirodymą. Šis pasirodymas buvo pirmasis ir paskutinis, kadangi dėl tam tikrų priežasčių grupės veikla sustojo. Ne tik grupės gerbėjai, bet ir patys grupės nariai jau nebesitikėjo, jog kažkada aukštai kilusi grupė atgis.
Praėjo du metai ir interneto platybėse paplito žinia, jog grupė „Kasandra“ po ilgo laiko tarpo ruošiasi pristatyti naują savo kūrinį. Vieni manė, jog tai tik gandai, ištikimiausieji tuo tikėjo. Ir pagaliau 2011-ųjų metų pradžioje, grupė grįžo su nauju kūriniu „Revanšas“. „Kasandra“ įkūrė savo Facebook ir Youtube paskyras, taip suburdama savo gerbėjus į vieną didelį ratą, kurį sudaro daugiau nei 1300 žmonių ir tas ratas vis plečiasi. Po to buvo įrašyti dar du nauji kūriniai „Pusiausvyra“ ir „Skriejam“. Pasirodo šių dviejų vyrukų ugnelė kurti, neužgeso ir šildo toliau. Grupė turi savo viziją ir savo siekiais bandys įgyvendinti aukštai iškeltus tikslus.

Members

Anatolij

Bosine Gitara

Samuelis

Bugnai

Vitalijus

MC - Vokalas ,Lyrika

Saulius

MC - Vokalas , Lyrika

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music