Labu apetīti, Zaķīša receptes

Official page
Share

Pildam ķirbi
Krāsnī cepts ķirbis ir tas ēdiens, kuru es gatavojos uztaisīt jau no pagājušā gada, taču tā kā nevarēju sagaidīt ķirbju ražu no sava dārza, tad nopirku ķirbi tirgū. Pildīts, cepeškrāsnī cepts ķirbis ir ne tikai garšīgs ēdiens, tas ir arī vizuāli ļoti efektīgs un parasti tādu ķirbi visi sagaida ar ovācijām.

Sastāvdaļas:

Ķirbis( 1-2 kg)

Cūkgaļa

Sīpols

Ķiploks

Burkāni

Rīsi

Melnās plūmes

Persiki

Saldais krējums

Sāls, pipari

Gatavošana:

Ķirbi nomazgā un nogriež tam cepurīti. Ar karoti izņem no ķirbja sēklas.

Gaļu sagriež nelielos gabaliņos un apbrūnina uz pannas. Sīpolus, ķiplokus, burkānus, cukīnī arī sagriež un nedaudz apcep. Uz pannas arī apcep persiku pusītes. Rīsus vāra, līdz tie ir gandrīz gatavi. Visas sastāvdaļas sajauc kopā un ar tām pilda ķirbi.

Cep ķirbi cepeškrāsnī 180 grādos līdz tas paliek brūns. Cepšanas ilgums ir atkarīgs no ķirbja izmēra.

Es šoreiz pagatavoju divus ķirbjus, mazākajā es vēl ielēju saldo krējumu. Lielāko izcepu bez saldā krējuma. Garšīgāks bija mazais ķirbis, kuram bija pievienots saldais krējums. Ķirbja pildījumu var arī pārklāt ar labi kūstošu sieru, es šoreiz sieru neizmantoju!

Nebaidieties eksperimentēt, radiet jaunas receptes, tas ir interesanti un labu apetīti!

Recepti lasiet šeit - http://labuapetiti.com/krasni-cepts-kirbis/

Pievienojies Zaķīša receptēm šeit http://www.draugiem.lv/labuapetiti/ un Labu apetīti!

previous243. from 300next

Krāsnī cepts ķirbis

Inserted: Labu apetīti, Zaķīša receptes Jul 30 2013 16:25

23 users like it

More

Other galleries from this page