Bio

Kontaktinis telefonas - +37069686624 - Simas Lunevičius.
Grupė „Laikinai“ susibūrė 2009ųjų metų pavasarį, nors pati grupės idėja sklandė kiek anksčiau (jau antroje klasėje).
Susitikę Vilniaus šv.Kristoforo vidurinėje vaikinai išaugo ir tebeauga kartu su gilia šios mokyklos dainuojamosios poezijos tradicija. Vokalistas Danas Kamarauskas tais pačiais metais šiame konkurse pelnė geriausio solisto vardą, kas tapo savotišku paskatinimu tolimesnei muzikinei veiklai. Aktyvus kultūrinis mokyklos gyvenimas kvietė ieškoti ir kurti toliau, tad prie Dano prisijungė ir kiti šio žanro atlikėjai - gitara muzikuojantis Pranas Dobrovolskis, bei gitara ir akordeonu grojantis Antanas Laurutis. Keletas autentiškų ir originalių partizanų tema sukurtų dainų pagal poeto Broniaus Krivicko eiles pastūmėjo vaikinus toliau veikti drauge.
Kodėl „Laikinai“? Taip sugalvojo Simas, geriausias draugas, kuris padeda veikti tame „reikalų“ pasaulyje. Dalindamiesi savo muzika vaikinai, matyt, nejučiomis palietė ir tą jautriąją pasaulio supratimo temą, kurią Simas įvardijo kaip „Laikinai“. O gal jie patys taip nerimtai, kad tiesiog čia ir labai trumpam.
Pasirodę dainuojamosios poezijos festivaliuose „Purpurinis vakaras“, „Tai - aš“, „Bardų vagonas“ ar kur kitur, Danas, Pranas ir Antanas keliauja toliau.

Karolina Remeikaitė

Members

Vokalas, gitara

Akordeonas, gitara

Gitara

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music