Bio

Preciziškumas ir romantika – tai pirmieji žodžiai išsprūstantys iš lūpų, išgridus Leon Somov ir Jazzu. Kad ir kaip atrodytų nesuderinama, tačiau duetas skamba tobulai tiksliai. Jazzu spinduliuoja jaunatviška ekspresija ir emociniu maksimalizmu, kurį papildo konkretumas ir dermė sklindanti iš perfekcionisto Leono Somovo.

2008-aisiais pasirodė ir pirmasis Leon Somov ir Jazzu bendras albumas „Offline“, kurį internetu išplatino sutemos.net. Visų nuostabai albumas buvo parisiųstas daugiau negu 23.000 kartų, kas paskatino duetą išleisti modifikuotą albumo versiją „Offline Remixed“. Prie dainų interpretacijų prisidėjo tokie muzikos meistrai kaip Few Nolder, IJO, Monoceros, Sleepy Town Manufacture, Joel Tammik.

Po įspūdingo „GeriFilmai“ sukurto vaizdo klipo dainai „Mano (Remake)“, Leon Somov ir Jazzu buvo pastebėti ne tik MTV ekspretų, bet ir auto giganto Mercedes-Benz, kuris savo internetinėje televizijoje pasirinko dainą, kaip idelaiai reprezentuojančią Modern-Launge nuotaiką.

Kvapą gniaužiantys elektronikos, jazz, pop ir ambient garsai. Subtilus vokalas. Spalvingos melodijos. Scenografijos ir preciziškos vaizdo projekcijos. Tai tik pradžia koncerto, kurio nesinori pamiršti.

Members

juste

vocal, lyrics

Domas

bass

Leonas

record production

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music