Dungeons and Dragons Latvijā

 

Share

Talk

  About this profile

  Latvijā ir daudz cilvēki kuri kaut kādā veidā ir uzzinājuši par fantastisko spēli Dungeons and Dragons, bet viņi meklējot vēl internetā secina, ka praktiski nav nekādas informācijas Latvijā par šo spēli līdz ar to viņi šai lietai atmet ar roku.
  Šīs lapas mērķis ir pulcēt D&D interesentus, organizēt spēles un meklēt citus domubiedrus lai lūgtu padomu vai kādu citu palīdzību kura ir saistīta D&D pasauli un spēles mehāniku.
  Īsumā par pašu spēli Dungeons and Dragons: DUNGEONS & DRAGONS ir lomu galda spēle. Neskatoties uz to, ka šī spēle tiek spēlēta ar vairākiem dažādiem metamajiem kauliņiem, grāmatām, miniatūrām un citiem aksesuāriem, galvenais šīs spēles elements ir katra spēlētāja iztēle. Šajā spēlē tu vari darīt gandrīz visu: tu var būt veikls un viltīgs kramplauzis, spēcīgs un cēls cīnītājs, vieds un mistisks mags, vai jeb kas cits ko tava iztēle spēj tik iedomāties.
  Šajā spēlē piedalās vairāki spēlētāji un spēles vadītājs (dungeon master) kura uzdevums ir nodrošināt spēles plūšanu, jautru garīgo un pašu spēles stāstu.
  Ja tev tas viss interesē pievienojies.