Mana Saime

Official page
Share

Questions and answers

Vai radinieku saimes kokus iespējams apvienot vienā, lai to varētu rediģēt un papildināt tajā iesaistītie lietotāji?
Radinieku saimes koki savstarpēji nesinhronizējas un tos nav iespējams apvienot. Taču ir iespējams no citiem pieejamajiem saimes kokiem kopēt radiniekus katru atsevišķi. Katrs var labot un papildināt tikai savu saimes koku, taču iespējams norādīt uz kļūdām citu radinieku saimes kokos.
Kā nomainīt kāda radinieka attiecību statusu?
Lai nomainītu personas attiecību stāvokli, jāuzspiež uz viņa ikonas jūsu saimes kokā, tādējādi atverot profilu. Tajā jāizvēlas "Noņemt radinieku", jānorāda attiecību statuss un jāspiež "Saglabāt".
Vai saimes koku iespējams izdrukāt?
Pagaidām vēl nē, taču šobrīd strādājam pie iespējas to lejuplādēt digitālā formātā, lai katrs to varētu izdrukāt pēc saviem ieskatiem un vēlamajiem izmēriem.
Kādēļ es nevaru kādam pievienot dzīvesbiedru/vīru/sievu?
Šāda situācija var rasties, ja esi jau nejauši to pievienojis vai arī aplikācija šo profilu izveidojusi atsevišķi gadījumā, ja esi attiecīgajai personai pievienojis bērnu(s). Pārbaudi šī cilvēka blakus esošos radiniekus.
Ko darīt, ja aplikācija neatveras?
Pārbaudiet, kādu interneta pārlūkprogrammu jūs izmantojat. Ja lietojat Internet Explorer, iesakām pamēģināt kādu citu, jo ar to šobrīd novērots visvairāk problēmu.
Kā es varu izdzēst savu Saimes koku, lai sāktu to veidot no gala?
Zem saimes koka aplikācijas ir poga "Dzēst saimes koku". Uz tās uzspiežot tiek neatgriezeniski dzēsts izveidotais saimes koks. Atgādinām, ka pēc tam atgūt ievadītos datus vairs nebūs iespējams un tie būs pašam jāievada no jauna.
Kādēļ kādam no maniem ģimenes locekļiem ir vairāk savākto punktu, kaut gan manā kokā ir pievienots vairāk radinieku?
Punkti tiek piešķirti ne tikai par jaunu radinieku pievienošanu, bet arī par pārējo iesaisti aplikācijā, kā, piemēram, dāvanu sūtīšana, jaunumu izveide, bilžu augšuplāde utt.
Kā varu pievienot māsīcas un/vai brālēnus?
Tavi brālēni un māsīcas ir tavu vecāku brāļu vai māsu bērni. Tādēļ attiecīgi vispirms jāpievieno vecākiem viņu brāļi un/vai māsas, bet pēc tam viņu bērni, kas, savukārt, ir tavi brālēni/māsīcas.
Kā pievienot bērnus šķirtiem vecākiem?
Vispirms šo vecāku attiecību statusā jāievada, ka to joprojām ir esošie vīrs un sieva vai dzīvesbiedri. Kad pievienoti bērni, attiecību statusu var nomainīt uz pareizo. Bērnu “zari” veidosies no raustītās līnijas starp vecākiem.
Kā iespējams dzēst kādu radinieku?
Uzspiežot uz šī cilvēka ikonas saimes kokā, kreisajā pusē atvērsies profils, kurā var mainīt informāciju. Izvēloties “Noņemts radinieku”, jāievada saimes kokā norādītais attiecību statuss un jāspiež “Dzēst”. Pirms tam pārbaudi, vai esi izdzēsis šim cilvēkam piesaistītos radiniekus - bērnus, bijušos/esošos dzīvesbiedrus, sievas, vīrus.