Mažvydas Bartkevičius

 

Fans 17
Genres Instrumental

 

Share

Bio

Apie 2007-uosius metus pirmą kartą susidomėjo muzikos kūrimu, ne tik klausymu. Pirmieji bandymai kurti susieti su repo ir hip-hopo muzika - kelios prastokos, tačiau patirties davusios dainos leido geriau suprasti save ir savo muzikinę kryptį.

Apytiksliai nuo 2008 metų pavasario iki 2008 metų pabaigos trukusi pertrauka nuo muzikos leido užsiimti kitokia kūrybine veikla, tobulėti ir mokytis kitose srityse bei suvokti norą ir toliau koncetruotis ties muzikos kūrimu - tačiau iš visai kitos pusės.

Nuo 2009 metų pradžios iki tų pačių metų galo truko mokymosi periodas - eksperimentavimai, pirmosios tikslesnės krypties kompozicijos, pirmieji projektai ir, galų gale, supratimas, jog būtent tai ir norisi daryti visą gyvenimą: kurti muziką įvairioms meno kryptims; suteikti kiekvienam projektui tvirtą garsinę bei emocinę pusę.

Šiuo metu kuria, mokosi ir tobulėja ties ta sritimi toliau, dalyvaudamas įvairiuose smulkiuose projektuose - nuo mokykloje vykstančių vaidinimų bei renginių muzikos parinkimo iki įvairių kino festivaliuose dalyvaujančių filmukų garso takelių rašymo.

Members

Nav dalībnieku.

Nearest events