Bio

Atlikėja Mia išgarsėjo 2004 metų pavasarį su debiutine daina „Kiekvienam“, kuri buvo išleista rinktiniame albume „Melodija 2004 / Pavasario hitai“. O atidesni melomanai ir muzikos profesionalai jos balsą pastebėjo dar anksčiau, kai Mia sudainavo pritarančias vokalines partijas keliuose didelio populiarumo sulaukusiuose hituose – "Delfinų" dainose „Žvaigždė“ ir „Kai tu šalia“ bei Deivio - „Žemiau už meilę“ ir „Laimingesni“.

2004 m. vasarą pasirodęs kitas jos radijo singlas „Aš krentu“ buvo ignoruojamas didžiausių komercinių radijo stočių, tačiau dažnai skambėjo regioninių radijo stočių eteryje. Pagrindinė to priežastis, matyt, buvo pernelyg staigus posūkis link sunkesnio, rokui artimo skambesio. Tačiau besiformuojanti dainininkės gerbėjų auditorija šį kūrinį sutiko labai šiltai ir įvertino, kaip vieną įdomiausių tų metų dainų (rinkinyje „Saulės Smūgis 2004 / Vasaros hitai“).

Pasirašiusi kontraktą su įrašų kompanijų „Melodija“, Mia pradėjo savo debiutinio albumo įrašus ir toliau nevengė muzikinių eksperimentų. Metų pabaigoje ji priėmė garsaus vadybininko Martyno Tylos pasiūlymą ir ėmė ruošti savo klubinį projektą. Tai buvo ypač madingos Vakarų klubinėje kultūroje idėjos realizacija – „gyvai“ atliekama dainininkės improvizacija klubo scenoje pagal DJ leidžiamą muziką. Su tokia programa, kuri susilaukė puikių įvertinimų, Mia koncertavo ne viename šalies klube.

2005 m. pavasarį Mia radijo stočių klausytojams ir savo gerbėjams pristatė didelio populiarumo sulaukusią dainą „Nešk mane“ (rinkinyje „Daugiau nei pop 2005“), kurią įrašė kartu su T-Nes pseudonimu prisidengusiu Tyrone Nesby, vienu iš “Lietuvos ryto” krepšinio komandos lyderių. Kartu su juo dainininkė pasirodė keliuose dideliuose TV renginiuose, o vėliau įrašė dar vieną bendrą kūrinį, pavadintą „Ar tu tai žinai?“.

Vasaros viduryje Mia radijo stočių klausytojus nustebino SEL hito „Sapnai“ cover versija (įtraukta į rinkinį „Saulės smūgis / Vasaros hitai 2005“). „Man visada patiko šios grupės albumas „Guma“, kurį laikau lietuviškos pop muzikos klasika. O „Sapnai“ buvo viena iš labiausiai man patikusių dainų. Todėl labai apsidžiaugiau, atsiradus galimybei ją sudainuoti pati,“ - sakė Mia.

Atlikėjos pastangos neliko nepastebėtos Egidijaus Dragūno, kuris jai pasiūlė sudainuoti kelis kūrinius naujame grupės SEL albume. Publika puikiai įvertino vieną iš bendrai įrašytų dainų „Muzika“.

Mia 2007 metais išleido pirmąjį savo CD "YRA KAIP YRA" ir šiuo metu įrašinėja antrąjį...

Members

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music