Motoinstruktors, motokursi

 

Share

MOTO KURSI

MOTO VADĪTĀJU APMĀCĪBA RĪGĀ

Ja Tev vēl nav A kategorijas vadītāja apliecība, tad esi laipni aicināts, piesakies, iemācies un pievienojies motobraucēju pulkam.

Tālrunis:  2 9 6 3 1 3 5 5

Visas motociklu un mpēdu-motoroleru kategorijas.
Motoapmācībai ir viss nepieciešamais tehniskais un minimālās drošības aprīkojums: 5 apmācībām sagatavoti un aprīkoti motocikli (protams, arī tādi, kā eksāmenā), dažāda izmēra ķiveres un cimdi, ceļu un elkoņu sargi, atstarojošās vestes, rācijas sakariem utt., kā arī uzticamas un pārbaudītas autoskolas, kurās iziet teorētiskās apmācības kursu. Tātad ir nopietni padomāts par to, lai pieteikšanās kursos un apmācību process Jums būtu iespējami vienkāršs, ērts un ātrs. Galvenais ir vēlme. Esiet laipni gaidīti, zvaniet un īstenojiet savu sapni.
P.S. Pats ar motociklu braucu jau vairāk, kā 30 gadus, ar motociklu mācu braukt jau vairāk, kā 15 gadus, un, daru to ar prieku:)
 
Teorijas kursa cena no 45.- EUR, 
Braukšanas nodarbību cena ir 18. - EUR par akademisko stundu, jeb vienkāršāk - 24. EUR par 60 minūtēm.

Gribi ietaupīt?
Piesakies kursos un atved uz kursiem draugu. Ved kaut 10, par katru draugu, kurš pieteiksies kursiem braukšanas stunda bez maksas.

Sīkāku informāciju noskaidrot un pieteikties motokursiem var pa telefonu: 29631355,

About this profile

Sveiki! Es esmu Ivo Irmejs, motobraucējs jau 25 gadus un moto instruktors jau 10 gadus. Ar manu palīdzību pie A kategorijas vadītāja apliecības jau tikuši vairāk kā 500 motociklisti. Ja arī Tu vēlies iemācīties braukt ar moci un izbaudīt motobraukšanas prieku, esi laipni gaidīts!
Telefons: 29631355

Contacts More »