Bio

Penkis metus iš eilės geriausios roko grupės kategorijoje alternatyvinės muzikos apdovanojimuose „Baltieji velniai“ ir „A.LT“ nominuoti kauniečiai „Mountainside“, po trejų metų darbo, 2007 metais pagaliau pristatė visų roko gerbėjų ilgai lauktą naują albumą „All About Time“, kurį išleido seniausia Baltijos šalyse nepriklausoma leidybos kompanija „Zona Records“. Jame skamba dešimt originalių kompozicijų anglų kalba ir keturios lietuviškos jų versijos.

„All About Time“ – antrasis studijoje įrašytas „Mountainside“ albumas. Debiutinis įrašas „Distorted“ buvo išleistas pačių muzikantų jėgomis 2003 m. Grupės funk stiliaus kūrinys „Nepanikuok“ 2002 metais buvo įtrauktas į „Bomba records“ rinkinį „Euro.lt“.Kelios dainos iš debiutinio albumo panaudotos jauno norvegų režisieriaus Fredriko Bryno filmo garso takelyje.

„Nors instrumentų partijos buvo įrašytos gana greitai, labai ilgai užtruko jų suvedinėjimo procesas, kainavęs daug mūsų nervų. Tiesa, toks delsimas nebuvo tik žalingas – per tą laiką dainų skambesys praturtėjo naujomis melodijomis ir aranžuotėmis, o mūsų būgnininkas Karolis Klimaitis, kurio studijoje įrašinėjome albumą, stipriai patobulėjo kaip garso inžinierius“, - pasakojo grupės boso gitaristas ir daugumos dainų muzikos ir tekstų autorius Rytis Bulota.

Nuo 1996 metų aktyviai skleidžiantys roko muzikos dvasią ir idėjas didelėse ir mažose scenose bei klubuose Lietuvoje ir užsienyje, „Mountainside“ garsėja originaliu, nestandartiniu požiūriu į muziką, energingais gyvais pasirodymais ir skeptišku požiūriu į dabartinę Lietuvos muzikos industriją.

Kolektyvas yra pasirodęs daugumoje svarbiausių gyvos muzikos klubų ir didžiausiuose Lietuvos roko ir sunkiosios muzikos festivaliuose - "Ferrum Frost", Be2gether, "Roko naktys", "Rudstock", "Rumšk", "Kauno dienos", "Kultūros tvartas", RAFES, "MountainRock", "FiDi". Grupė viena scena dalijosi su tokiomis roko ir metalo garsenybėmis kaip „Entombed“, „Dismember“, „Tito and Tarantula“, „The Bones“, "Cult of Luna".

„Mountainside“ pasirodymai festivaliuose "Rudstock" ir "Roko naktys" buvo rodomi per "Tango TV", LRT ir LRT2 televizijas.

Aktyvūs Lietuvos alternatyviosios scenos dalyviai „Mountainside“ organizuoja mūsų ir kaimyninėse šalyse gerai žinoma roko festivalį „MountainRock“.

Vadyba: Tomas Senūta, management@mountainside.lt, +37061009958
www.mountainside.lt
www.myspace.com/kaunorokeriai
www.mountainrock.lt

Members

Sarunas

gitara

Rytis

bosinė gitara, vokalas

Kristina

info support

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music