ZS "Robežnieki" - Govju nagu aprūpe

 

Share

Profesionāla govju nagu griešana, ārstēšana un aprūpe.

Par mums

Viss sākās ar pašnodarbinātās personas statusu un pieredzes uzkrāšanu govju nagu griešanā un tās aprūpē, līdz sapratām, ka ar to ir par maz, un tā radās Burtnieku pagasta ZS "Robežnieki".

Tagad veiksmīgi strādājam jau ar vairākām saimniecībām Vidzemē un arī ārpus tās.  Izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un darba ekipējumu. Mūsu nākotnes mērķi ir patstāvīga sadarbība ar klientiem, kas ir viena no veiksmes atslēgām uz sakoptu un veselīgu ganāmpulku. Kā arī iespēju robežās apkalpot klientus, kas nav ikdienas klientu lokā.

Kāpēc?

Galvenie iemesli, kapēc būtu nepieciešamas regulāras nagu aprūpes, ir dzīvnieku atbrīvošana no sāpēm, ko visbiežāk izraisa pārauguši un slimi nagi, tādā veidā uzlabojot dzīvniekam komforta sajūtu. Pat plānas naga kārtas nogriešana veicina jauna naga ataugšanu. Pēc naga apgriešanas naga virsmai ir labāka saķere ar pamatu, kas rada dzīvniekam stabilitātes un drošības sajūtu.

Biežāk novērotās problēmas govīm ar nekoptiem un slimiem nagiem:

 • Piena izslaukuma samazināšanās
 • Klibums
 • Slikta ēstgriba un novājēšana
 • Pupu traumatizācija
 • Neizteikta meklēšanās un apaugļošanās

Kur?

Savus pakalpojumus piedāvājam visā Latvijas teritorijā un arī ārpus tās, ja ir nepieciešamība.

Runā

  About this profile

  Šis ir oficiālais Burtnieku pagasta ZS "Robežnieki" Draugiem.lv profils. Piedāvājam profesionālu govju nagu griešanu, ārstēšanu un to apstrādi.

  Contacts More »

  Aptaujas

  Share