Natalie Model Management

Official page

 

Share

Par mums

Kas mēs esam

Natalie Model Management ir vadošā modeļu aģentūra Latvijā. Natalie savu darbību sāka pirms vairāk nekā 15 gadiem un ir pierādījusi sevi kā augsti profesionālu modeļu aģentu. Mūsu reputācija ir saistīta ar aģentūras augstajiem standartiem un darbības kvalitāti.

Ko mēs piedāvājam
Modeļu kursi Kursi meitenēm dažādām vecuma grupām no 10 līdz 25 gadiem

Modeļu aģentūra Natalie piedāvā mācību kursus meitenēm vecumā no 10-25 gadiem, kas palīdzēs izprast sevi, atbrīvoties no kompleksiem, pievilcīgi izskatīties, skaisti kustēties un vēl daudz ko citu, kas noteikti noderēs turpmākajā dzīvē, kā arī savlaicīgi sagatavot meitenes, lai viņas varētu strādāt kā profesionālas modeles un gūt atzinību arī citur pasaulē.

Piedāvājam iepazīties ar kursu programmu:

Horeogrāfija

Nodarbības palīdz izveidot pareizu stāju, izkopt ķermeņa kustību plastiku un koordināciju. Praktiskās nodarbības palīdzēs brīvi, viegli, graciozi un pareizi kustēties.

Defile

Pareiza stāja un gaita uz podesta („mēles”) demonstrējot dažādu stila apģērbu. Speciālu pagriezienu, tehnikas apgūšana praktiskajās nodarbībās.

Uzturmācība

Nodarbībās mācīs pareiza uztura un vitamīnu lietošanu, kā arī palīdzēs meitenēm uzturēt sevi labā fiziskā formā.

Psiholoģija

Psiholoģijas zināšanu pielietojums konfliktsituāciju risināšanā. Kā gūt panākumus personīgajā dzīvē un darbā. Kā pārvarēt kompleksus.

Aktiermeistarība

Skatuves kustības, foto kustības, individualitāte un raksturs modes skatēs, māka iejusties tēlā un nospēlēt dažādus raksturus.

Stils un mode

Iepazīšanās ar dažādiem ģērbšanās stiliem un sava individuālā tēla veidošana.

Skaistumkopšana

Profesionāli padomi - sejas un matu kopšana, manikīrs, pedikīrs. Praktiskās nodarbības – kā izskatīties koptai un skaistai kā ikdienā, tā svētkos.

Grima veidošanas pamati

Praktiski padomi dienas un vakara grima veidošanā

Foto testi

Praktiskas nodarbības fotogrāfa un stilista vadībā. Pirmās bildes personīgā portfolio veidošanā.

* pēc kursu beigšanas labākajām audzēknēm tiek piedāvāts darbs aģentūrā.