Oil Busters

 

Fans 17
Genres Punk Rock / Hard Rock

 

Share

Bio

Oil Busters

3 veiksmų absurdo antidrama

1 veiksmas

(Alex ir Ričaradas susitinka Džem‘pub‘e)

2007 metais, nieko neįspėjęs, į Kauną atėjo varinis ruduo. Vakaro saulės spinduliai atsispindėjo alaus bokaluose, nudažydami taurųjį gėrimą ir susirinkusiųjų veidus tuo pačiu švelniu variniu atspalviu. Skirtingų idėjų kupini, tačiau vieno tikslo vedini, bare virš Laisvės alėjos susitiko du seni pažįstami, tačiau dar ne draugai Ryčka (Kontaktai, Piligrimas) ir Alex (Tyčia, KPZero, Mirtis alyvose, Preservative Factory). (pradeda lynoti, scenoje pasirodo padavėja su alumi)

Ant alumi aplaistyto stalo, iš girtų kalbų gimė nei fašistinė, nei antifašitinė, tačiau mažų mažiausiai muzikinė grupė „Oil Busters“. Pirmąsias natas kartu su Ryčka tuomet į dangų laidė Vilius („Ars“ ir kiti projektai), būgną mušė Deivis (Nuogas rūbas). Tačiau dėl susidariusios nepalankios ekonominės padėties ir pakitusio atmosferos slėgio grupė sustabdė savo veiklą.

2 veiksmas

(mieste šventė, pasipuošę žmonės, veikėjai susitinka ir išsiskiria atsitiktine tvarka, scenoje dramblio ir miesto dekoracijos, varpą vaidina statistai, diedukams ir močiutėms sumokėta iš anksto)

Saulėtą 2008 metų vasarą, dienomis vaikams bėgiojant pievose, naktimis šunims lojant ant mėnulio, Oil Busters grįžo į sceną. Tąkart iš džiaugsmo verkė ne tik iš krautuvės grįžtančios močiutės ir prie alaus kiosko papirosą papsintys diedukai. Tą džiugią dieną katedros varpai mušė tryliką su puse, vietiniai prekybos tinklai paskelbė nuolaidų sezoną, o mieli senamiesčio benamiai susirinko stebėti šio neeilinio įvykio.

3 veiksmas

(scenoje dūmai, tarytum iš niekur atsiranda Edgaras – Veneros ir Merkurijaus sūnus, rankose laiko arfą, balsu praneša apie artėjantį išganymą)

Tačiau šie įvykiai su grupės Oil Busters veikla buvo visiškai nesusiję. Susiję buvo Edga - gitara (Critical Hit, EDBand), Mindaugas – būgnai (Linfeng, Vasaros 5, Carnivora Blooms), Karew - bosas (Linfeng), į dangų toliau lojo Alex. 2009 metais bosistą Karew pakeitė Marčius (Pop Grupė, CshotHeroes). Šiuo metu didžiausią Oil Busters laiko dalį užima pirmojo albumo įrašai, tačiau kolektyvas šia veikla neapsiriboja. Aktyviai koncertuoja Europos sąjungos respublikose ir planuoja koncertinę veiklą plėsti į artimąjį užsienį.



Atomazga

Nepriklausomai nuo visuomenės ir valdžios institucijų noro, Oil Busters vistiek egzistuos. Kai gulsi į lovą vakare, nepamiršk pažiūrėti ar kartais joje jau neguli Oil Busters.

Members

Nearest events

Open in a new window

Music