Bio

Philip David Charles "Phil" Collins, LVO (g. sausis 30, 1951) anglų dainininkas, būgnininkas, klavišininkas ir aktorius, geriausiai žinoma kaip būgnininkas ir vokalistas anglų progresyviojo roko grupės "Genesis" ir kaip solo artistas.

Collins lyderiavo keliuose populiariausiuose hitų sąrašuose Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Valstijose nuo 1978 iki 1994, arba kaip solo atlikėjas arba su Genesis. Jo singlai, dažnai yra susiję su prarasta meile, svyravo nuo sunkiųjų būgnų "In the Air Tonight", į šokių pop "Sussudio" iki politinių pareiškimų sėkmingiausioje savo dainoje "Another Day in Paradise". Jam padėjo išpopuliarėti MTV.

Collins profesinę muzikinę karjerą pradėjo kaip būgnininkas, pirmiausia su neaiškia roko grupe "Flaming Youth", o vėliau su gerai žinoma Genesis.

Collins solo karjerai, didelę įtaką daro jo paties išgyvenimai, kurie atnešė tiek jam, tiek ir Genesis komercinę sėkmę. Pasak "Atlantic Records", Collins viso pasaulio pardavimai kaip solo atlikėjas, nuo 2002 m., buvo 150 mln. Jis laimėjo septynis Grammy apdovanojimus, Oskarą ir du Aukso gaublius. Jis buvo priimtas į Rokenrolo šlovės muziejų kaip "Genesis" narys 2010 metais.

Members

Nearest events

Open in a new window

Music