Pindzele, veikals radošiem cilvēkiem

Official page
Share

Runā

  Jaunumi un noderīga informācija

  Read older posts

  About this profile

  Nāc klātienē vai ienāc http://www.pindzele.lv un izvēlies sev nepieciešamās preces!
  * mākslinieku piederumi
  * dažādi radošie komplekti
  * kancelejas preces skolai un birojam
  * datorlietas

  Contacts More »

  Opening hours

  M. – F. 09:00 — 17:30
  S. 10:00 — 14:00
  S. Closed

  Not found

  page not found text

  MŪSU SVINAMĀS DIENAS :)

  "SALVEŠATKARĪGO TUSIŅŠ"

  Ik pa laikam Pindzelē notiek "satvešatkarīgo" tusiņi!(sun)  
  Daudzas no mūsu radošo nodarbību apmeklētājām ir kļuvušas par īstenām "salvešatkarīgajām":) , kuras gribētu padalīties pieredzē, palielīties ar savu veikumu, pamainīties salvetēm un jaukā kompānijā gūt iedvesmu jaunām, radošām idejām. Vairākas tikšanās jau bijušas, atskaites galerijās! :)  Uz tikšanos "Pindzelē"!;)  

  RADOŠĀS NODARBĪBAS

  Piedāvājam radošās nodarbības "Dekupāža iesācējiem". :) Informācija veikalā vai pa  tālruni 63350305. Uz tikšanos "Pindzelē"! ;)  

  KAS "PINDZELEI" VĒDERĀ?! :)

  gal_133161998_small
  Neliels ieskats mūsu veikala piedāvājumā:

  PAR MUMS :)

  Veikals radošiem cilvēkiem „Pindzele” atrodas senatnīgās un mākslinieku apbrīnotās pilsētas Kuldīgas vecpilsētā. Veikals radies samērā nesen – 2008. gada oktobrī, bet domas un idejas virmoja par to jau sen.  Jau vairāk kā 21 gadu mūsu uzņēmums „PC KONSULTANTS” veiksmīgi darbojas tādā visnotaļ nopietnā nozarē kā informāciju tehnoloģijas. Saviem klientiem piedāvājam biroja tehniku un tās apkopi, tirgojam un apmācām strādāt ar grāmatvedības programmām, kā arī savā biroja tehnikas veikalā piedāvājam kancelejas preces un visas nepieciešamās preces datorlietotājiem. http://www.pindzele.lv un www.draugiem.lv/pck
  Rodoties iespējai paplašināties, es varēju atļauties realizēt savu sapni – piedāvāt klientiem materiālus radošiem darbiem.  Preču sortimentu cenšos veidot tā, lai nepieciešamos materiālus varētu atrast gan bērni, gan arī profesionāļi.
  Beidzot ir atgriezušies laiki, kad atkal tiek novērtēts un godā celts roku darbs. Cilvēki glezno un zīmē uz stikla, zīda, porcelāna, nodarbojas ar dekupāžu un citiem mākslas veidiem. Esam centušies, lai vēlamie materiāli mūsu veikalā būtu pieejami plašā izvēlē.
  Reizi mēnesī ORGANIZĒJAM RADOŠĀS NODARBĪBAS - DEKUPĀŽA IESĀCĒJIEM.
  Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63350305
  Grāmatā „Dekupāžas maģija” izlasīju amerikānietes Penijas Volkeres atziņu, kura man ļoti iepatikās un varbūt iedvesmos kādu no jums. Viņa rakstīja””Vaļsirdīgi atzīšu – man nav mākslinieces talanta. Pat mans rokraksts ir neglīts. Bet, par laimi, pat tādiem netalantīgiem cilvēkiem kā es ir lieliska iespēja kļūt par māksliniekiem, un šī iespēja ir dekupāža.”
  Novēlu visiem uzdrošināties un mēģināt!
           Aicinu pievienoties lapas sekotājiem!;)

  KANCELEJAS PRECES, BIROJA TEHNIKA un DATORLIETAS


  Apciemo mūsu Datorlietu un kancelejas preču veikala "PC Konsultants" lapu! ;)
  Veikalā piedāvājam datorlietas, biroja tehniku, tintes, tonerus, kancelejas preces mājai. skolai un birojam.