Bio

QUEST RISING yra pirmoji white metal, arba krikščioniško metalo grupė Lietuvoje. Grupė susikūrė 1993 m. Iki 2007 m. grupė vadinosi QUEST. 1996 m. pasirodė pirmasis grupės albumas „The Short Story“. 2001 m. QUEST išleido antrąjį albumą – „Kai ateina naktis“. Abu albumai įkūnijo geriausias 80-ųjų ir 90-ųjų glam ir heavy metal tradicijas. Nepaisant kritikų ir gerbėjų puikių atsiliepimų, abu albumai netapo plačiau žinomi dėl krikščioniškos muzikos leidybos ir platinimo Lietuvoje tradicijų nebuvimo. Tačiau Lietuvos krikščionims grupė gerai žinoma dėl puikios atlikimo ir įrašų kokybės, solidaus sceninio įvaizdžio bei skelbiamos žinios aiškumo.

Šiuo metu QUEST RISING įrašinėja naują albumą. Albume skambės dainos, atliekamos nu metal stiliuje. Albumas pasižymės žemų dažnių prisodrintais agresyviais septyniastygių gitarų rifais, būgnų ir bosinės gitaros energingu pulsavimu, nesunkiai įsimenama dainų struktūra, agresyviomis, tačiau kartu melodingomis vokalo partijomis. Albumą sudarančios dainos jau ne kartą išmėgintos scenoje ir sulaukė entuziastingo jaunųjų klausytojų pritarimo. Albumo sėkmės galimybę didina tai, jog šiuo metu, be Raizerio 777, grupę sudaro laiko išmėginti profesionalūs muzikantai. Tai Giedrius „Napalmas“ (gitara), Evaldas „Kinza“ (mušamieji) ir Romanas „Frenzy“ (bosinė gitara).
Jau beveik du dešimtmečius QUEST RISING sunkiosios muzikos kalba byloja apie svarbiausius žmogaus širdžiai dalykus. Grupės nariai dažnai pristatomi kaip white metal pionieriai ir veteranai. QUEST RISING ne kartą gavo reikšmingas nominacijas ir apdovanojimus krikščioniškos muzikos erdvėje. 2007 m. grupės lyderiui Benui buvo įteiktas specialusis festivalio „Sielos“ apdovanojimas už indėlį į krikščionišką muziką. Grupė ligi šiol pasirodo beveik visuose didžiuosiuose krikščioniškuose renginiuose (galima paminėti 2000m. Lietuvos Eucharistinio kongreso koncertą Kauno sporto halėje, į kurią susirinko 11 000 jaunųjų klausytojų, Lietuvos jaunimo dienų koncertus 2004 ir 2007 m., kasmetinį dalyvavimą šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalyje „Sielos“, tarptautiniame roko festivalyje „Atbudimas“ ir kt.). Šiuo metu QUEST RISING labiau nei kada nors anksčiau pasirengusi dovanoti klausytojams geriausią muziką, tekstus ir koncertinius pasirodymus. Galinga sunkiosios muzikos kalba QUEST RISING skelbia: True Music for the True Rock!


Oficiali svetainė: www.questrising.com

Video:
Oficialus reklaminis klipas: http://www.youtube.com/watch?v=FeLS_Cu0S0g
Iš koncertų: http://www.youtube.com/watch?v=cw6Tax63gmg

Foto (galima atsisiųsti):
Iš koncertų: http://www.questrising.com/LT/foto.html
Promo: http://www.questrising.com/LT/promo.html

Atsisiųsti dainas, foto ir kt.: http://www.questrising.com/LT/atsisiuntimai.html

Members

Nearest events

Open in a new window

Music