Bio

Sveiki atvykę į vilniečių roko grupės 'Riff Lections' puslapį. Norime jus supažindinti su mūsų kūryba, skleisti ją ir platinti, o taip pat diskutuoti, idant mes surastume bendraminčių, kurių, tikime, yra nemažai.

Grupę 2007 metų rugsėjį subūrė du gitaristai Paulius ir Maksas. Buvo pakviestas bosistas Žilvis, greitai prie grupės prisijungė būgnininkas Mindaugas Eidimtas. Vokalo paieškos užsitęsė iki 2008 metų sausio, kol buvo apsistota ties unikaliu Julijos Mieldažytės balsu. Grupė pradėjo kurti ir repetuoti - iš pradžių Naujojoje Vilnioje, prisiglaudusi po kultūrnamio stogu, vėliau Vilniaus licėjuje, mažame kambarėlyje šalia aktų salės.
Ieškant pavadinimo, gan greitai prigijo Žilvio pasiūlytas 'Riff Lections'. Pirmasis viešas pasirodymas įvyko gegužę per 'Muzikos ringą' licėjuje, kur grupė užėmė trečiąją vietą. Vasarą paatostogavęs ansamblis vėl susibūrė rudenį. Po dviejų ne itin sėkmingų pasirodymų iš grupės buvo atleistas Žilvis, kurio vietą lapkričio mėnesį užėmė Mantas. Lapkritį grupė ėmė repetuoti naujose patalpose Pašilaičiuose, bunkeryje slėptis nuo atominio karo. Grupė ėmė aktyviai koncertuoti pavasarį.

Dabartinis 'Riff Lections' sąstatas:

Paulius Andriuškevičius - gitara;
Julija Mieldažytė - vokalas;
Maksim Ivanov - gitara, vokalas;
Mindaugas Eidimtas - būgnai;
Mantas Zabarauskas - bosinė gitara.

Jei esate gerasis burtininkas ir norite mums padovanoti koncertą, o gal tiesiog norite pasidalinti mintimis apie kažką, kas jums šią akimirką yra svarbu, kontaktuokite su mumis šiais būdais:

el. paštu - vol3ur@gmail.com

mob. telefonais - jei norite išgirsti vyrišką balsą, skambinkite +370 652 888 47 (Maksas);
jei moterišką, skambinkite +370 624 682 34 (Julija);

skype - donaldcobalt (Maksas);
julija.mi (Julija).

Members

vokalas

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music