Bio

Saulius Būta, gimiau 1969 metais, nuošaliam Skuodo miestelyje, mokytojos ir inžinieriaus šeimoje. Tėvai ir seneliai persikėlė gyventi į Kretingą, kai man buvo vieneri metai. Todėl save laikau tikru Kretingiškiu. Muzikinius genus ko gero gavau iš savo senelio Jurgio Rimgailos, kuris visą savo gyvenimą dirbo siuvėju ir muzikavo, grojo smuiku, mandolina, gitara...

1983 metai baigiau Kretingos vaikų muzikos mokyklą, birbynės klasę (mok. Jonas Kietelis).

1984 metai kartu su savo pusbroliais (Audrius ir Marius Kociai) susižavėjome Hiperbolės, Provincijos (Rondo), bei vėliau August Band kūrybą. Taip ir gimė pirmasis kolektyvas. Grojom namuose su kibirais, gitara pajungta į magnetofoną "Daina", bei pianinu. Netrukus prie mūsų prisijungė ketvirtas narys, tai Saulius Buivydas atsinešęs savo kūrybos dainelių.

1985 metais jau grojam Kretingos 2-os vidurinės mokyklos VIA (vad.mok. Vilius Volskis). Sukūriau pirmą savo dainą, pagal Jono Jakšto eilėraštį "Kas esi, neklausiu..."

1987 metais baigiau vidurinę mokyklą ir įstojau į Vilniaus valstybinio universiteto Klaipedos fakultetus, MM katedrą.

1988 - Tarybinė armija. Maskva, Maskvos PVO dainų ir šokių ansamblis. Su koncertais išmaišiau visą buvusią Tarybų sąjungą.

1990 - Įkuriama grupė "ILEX"... joje ir dabar.
Groju gitara, kavišinias instrumentais, dainuoju, kūriu dainas ir džiaugiuosi gyvenimu! :)

Ko ir Jums iš visos širdies linkiu!

Su pagarba Saulius

Members

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music