Bio

www.skamp.lt

Grupė SKAMP jau nuo 1998 metų yra viena iš populiariausių grupių Lietuvoje. Ji sudaryta iš Erica Jennings (tekstai, vokalas), Vee Diawara (prodiuseris, kompozitorius, gitara) ir Vilius Alesius (tekstai, vokalas), kurie jau yra labai gerai žinomi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos klausytojams.

SKAMP naudoja skirtingus muzikinius stilius, kuriuos apjungia savo muzikoje bendradarbiaudami kartu su žymiais džiazo, roko, bliuzo, bei klasikinės muzikos atlikėjais. Rezultate yra išgaunamas alternatyvus Pop / Rock / Hip Hop / Reggea skambesys, kuris yra sąlygojamas skirtingų kultūrų. Grupės nariai susipažino dar gerokai prieš grupės susikūrimą bei sėkmingą debiutą 1998 – aisiais metais. Vaikinai - Vee ir Vilius kartu lankė mokyklą Vokietijoje, o vėliau, po poros metų, Lietuvoje sutiko Ericą.

Lietuvos muzikinėje scenoje Skamp pasirodė 1998-ųjų gegužę su George’o Gerschwin’o dainos „Summertime” koveriu, kuris buvo perdarytas Hip-Hop’o stiliuje su prancūzišku ir lietuvišku repavimu. Daina iš karto pakilo į topų viršūnes, tuo pateisindama skirtingų kalbų bei kultūrų persipynimą Skamp muzikoje. Nuo tada (1998) grupė yra išleidusi penkis albumus (pardavė virš 70,000 kopijų), įkūrusi savo leidybinę firmą „Tabami Records” ir yra viena iš geriausiai vertinamų gyvai grojančių grupių Lietuvoje, gavusi gausybę apdovanojimų už savo aktyvią veiklą. Jie taip pat sėkmingai atstovavo Lietuvą Eurovizijoje 2001 metais ir pasirodė įvairiausiuose festivaliuose ir muzikiniuose klubuose aplink pasaulį.

Nuo 2003 Skamp pradėjo dirbti su keletu garsių prodiuserių iš Didžiosios Britanijos ir JAV (Oliver Leiber & Dave Gamson, Jez Coad, Stuart Brown, Jon Kingsley Hall and George Stewart). Dėka šio bendradarbiavimo Skamp penktasis studijinis albumas „Reach”, įrašytas Londone ir Velse, yra labiau tradicinis pop/rock kūrinys nei ankstesni albumai. Albume galima išgirsti tokias populiariomis tapusias dainas kaip „Split the atom (Na Na Na)” ir „Calling after me”.

Naujausias albumas „Deadly”, kuris buvo įrašinėjamas Mali bei Lietuvoje, yra sena, pagaliau išsipildžiusi svajonė apjungti Afrikietiškos muzikos elementus su tradiciniu Skamp skambesiu.

Šaltinis: www.skamp.lt

Members

aistė

vadyba

Erica

vokalas

Tomas

Vadyba

Viktoras

Prodiusavimas, gitara, vokalas

Nearest events

Open in a new window

Music