Bio

Ansamblis „Subtilu-Z“ (Povilas Velikis - akordeonas, Dmitrijs Mihailovs - akordeonas, Laurynas Vaitkus - birbynė, Vytautas Švažas - perkusija). Muzikantai dažni svečiai tiek Lietuvos, tiek užsienio koncertų salėse. Jie yra tapę respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatais.

Išgirdęs akordeono, birbynės pavadinimus, dažnas net neįsivaizduoja, kokios plačios šių instrumentų galimybės, kiek įvairiausių tembrinių spalvų ir atspalvių jie turi. Nepaisant to, kad šie instrumentai dar yra jauni, savo išraiška nė kiek nenusileidžia klasikiniams, gyvuojantiems jau kelis ar keliolika šimtų metų, instrumentams. Koncerto metu galėsite įsitikinti, kad akordeono, birbynės ir perkusijos derinys yra intriguojantis ir įdomus, muzika, kuri yra atliekama šiais instrumentais, gali būti elegantiška, aistringa, romantiška, temperamentinga, svajinga.

Ansamblis Subtilu-Z kūrybinę veiklą pradėjo 2005 metų pavasarį. Jo įkūrėjai yra Dmitrijs Mihailovs ir Povilas Velikis. Abu muzikantai yra baigę Lietuvos Muzikos ir Teatro akademiją. Solinio grojimo paslapčių ansamblio nariai mokėsi prof. E. Gabnio klasėje, ansamblinio grojimo meno - doc. G. Savkovo klasėje.

Tai jaunas kūrybingas ansamblis, noriai darantis įvairius muzikinius projektus su kitais atlikėjais. 2007 m. prie ansamblio prisijungė Vytautas Švažas (perkusija). Vytautas muzikuoja savo pagamintais instrumentais. 2008 metais į ansamblį įsiliejo LMTA magistrantas - Laurynas Vaitkus (birbynė). Ansamblio atliekama muzika pati įvairiausia - nuo klasikos iki modernaus džiazo ar populiarių melodijų intarpų. Atlikėjai su malonumu dalyvauja įvairiuose festivaliuose, konkursuose Lietuvoje bei užsienyje.

„Subtilu-Z“ siekia kiekvieną savo pasirodymą pripildyti subtilaus žaismingumo, romantiškų ir svajingų nuotaikų, žėrinčių pasažų ir nuoširdaus muzikavimo, kiekvieną pasirodymą padaryti kitokiu - įdomiu klausytojui.

Daugiau informacijos galite rasti internetinėje svetainėje www.subtilu-z.lt

Members

Tenor-Birbyne

Accordion

Percussion Instruments

Accordion

Nearest events

Open in a new window

Music