Bio

SUICIDAL FUTURE

Biografija


2006 lapkričio viduryje Justas (žaibuks) ir Andrius (pagonis) pietų metu begerdami kavą, gana rimtai nusprendė sukurti projektą, galėsiantį išreikšti šiek tiek netradicines jų mintis. Pradžioje buvo planuota kurti griežto avangardinio stiliaus muziką (tai labai gerai atspindi kūrinys „Escaping Killer Flyes), tačiau laikui bėgant keitėsi ne tik požiūris, bet ir muzikiniai vėjai būsimo projekto rūsyje. Po kelių nesėkmingų bandymų įgroti industrinio pobūdžio harmoningus garsus, projekto nariai nusprendė savo sėkmę išbandyti elektroninėje muzikoje. Rezultatai akivaizdžiai pagerėjo, nes jau 2007 ankstyvą pavasarį pasirodė pirmas pogrindinis projekto „Suicidal Future“ mini albumas „Chapter One: Evoliution“, kurį sudaro 5 kūriniai. Įvertinimų buvo visokių. Vieniems tokia muzika pasirodė per daug ekstravagantiška, kitiems per sunki, tačiau visų bendra nuomonė - projektas buvo įdomus.
Jau 2007 liepos gale, matyt gerų vertinimų pastūmėti kurti toliau, iš projekto tapę grupe, „Suicidal Future“ nariai išleido antrą mini albumą pavadinimu „Optical Razors“. Ryškiai pasikeitus muzikos stiliui ir kūrinių struktūrai, ta pačia muzikine linkme sukurti kūriniai pasiekė didesnio pripažinimo. Matyt tai įtakojo pirmieji eksperimentai su vokalinėm partijom („Pievos Auksinės“,“Jie“).
Kaip ten bebūtų, „Suicidal Future“ vis dar kūdikis. Neprofesionali aparatūra bei „rūsio“ sąlygos daro savo, tačiau kaip ir bet kas šiame pasaulyje, šitas kūdikis nežino tobulėjimo ribų.

Members

sėkmė, didelis noras, styginiai, vokalas, pergalės

styginiai, klavišiniai, vokalas ir medžioklė

veikla, kosminės mintys, idėjos, vokalas

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music