Teddy Mountain

Official page

 

Share

Piedzīvojums!

Esiet sveicināti Teddy Mountain! Vietā, kur satiekas jauni draugi!

Vēlies gūt jaunas emocijas, piedalīties neaizmirstamā piedzīvojumā un baudīt krāšņu un spilgtu vidi? Vai varbūt meklē oriģinālu un unikālu dāvanu kādam mīļam cilvēkam? Iespējams, gribi iepriecināt savu bērnu, sniedzot viņam vērtīgu pieredzi? Vai varbūt vēlies vienkārši jautri pavadīt laiku? Teddy Mountain tas viss ir pieejams! Pie mums Tu varēsi pats ar savām rokām radīt sev vai kādam īpašam cilvēkam jaunu draugu! Teddy Mountain ir viena no vadošajām kompānijām „izveido pats savu lācīti” industrijā, ar vienu no aizraujošākajiem un krāšņākajiem veikaliem. Mūsu veikalos bērni gūst pozitīvas emocijas, paši izveido sev jaunus draugus, radoši izpaužas, kā arī svin dzimšanas dienas vai citus svētkus – ballītēs, kurās visi viesi tiek pie dāvanām!


gal_125904228_middle

Koncepts: Teddy Mountain piedzīvojums

Teddy Mountain ir maģisks un īpašs teddy lācīšu veikals, kurā ikviens var pats radīt savu rotaļlietu – savu jauno sirdsdraugu. Tas ir aizraujošs un neaizmirstams piedzīvojums: Vispirms izvēlies sev tīkamāko jauno draugu no gandrīz 60 pieejamajiem variantiem. Tad iedzīvini to - izvēlies, sasildi rokās un ieliec tam vēderā īstu sirsniņu. Tad pie īpaša vilcieniņa uzpildi savu jauno draugu ar mākoņiem - tik mīkstu cik pats vēlēsies. Tad apģērb savu jauno draugu par elegantu kuģa kapteini, krāšņu princesi, celtnieku, zvejnieku, ārstu, jātnieku, princesi, feju vai ietērp to kādā no kostīmiem, piešķirot īpašu šarmu. Tavas fantāzijas palīdzēs īstenot ap 200 apģērbu, apavu un aksesuāru variācijas. Kad jaunais draugs izskatīsies tieši tāds, kādu vēlies Tu, varēsi ķerties pie svarīga dokumenta – dzimšanas apliecības radīšanas. To paveiksi Tu pats pie īpaša, sēnē iestrādāta datora ekrāna, piešķirot draugam vārdu, dodot solījumu par draugu rūpēties un izvēloties dokumenta noformējumu, krāsu un izskatu. Klienti vēlas atkal un atkal atgriezties Teddy Mountain veikalos, jo šis piedzīvojums - radīt savu ļoti īpašo rotaļlietu, ļoti interaktīvā un krāsainā vidē, ir vilinošs un neaizmirstams ikvienam. Nāc un radi lācīti kopā ar savu ģimeni, jo tev būs iespēja iemūžināt šo īpašo notikumu, uzņemot fotogrāfiju dzimšanas apliecībai. Vēl labāk, ja uzaicināsi visus savus draugus uz teddy lācīšu radīšanas dzimšanas dienas ballīti! Vēl nekad iegūt jaunus draugus nav bijis tik vienkārši! Un mēs nerunājam tikai par tavu jauno rotaļlietu, jo arī mūsu pārdevējas ļoti priecāsies tevi satikt!


gal_125904304_middle

Teddy Mountain Latvijā un Baltijā

Teddy Mountain Latvijā, Lietuvā un Igaunijā pārstāv uzņēmums SIA Perky, kura īpašnieki ir Artūrsun Sindija. SIA Perky ir ekskluzīvas zīmola Teddy Mountain pārstāvēšanas tiesības šajās valstīs. 2011. gada martā tika atvērts pirmais veikals Baltijā, bet jau līdz gada beigām Rīgā tiks atvērts arī otrs. Paralēli tiek veiktas pārrunas ar vairākiem Lietuvas un Igaunijas pārstāvjiem par to, lai jau šogad tiktu atvērti pirmie veikali arī tur. Pirmais Latvijas Teddy Mountain veikals tika atvērts Dzirnavu ielā 67, Rīgā, tirdzniecības centra „Galleria Riga” 3. stāvā. Veikala interjers ir unikāls un atšķiras no citiem rotaļlietu nozares veikaliem ne tikai ar spilgto un krāsaino interjeru, bet arī ar pašu preci un tās neparasto pasniegšanas veidu. Diemžēl, šobrīd Teddy Mountain veikals Galleria Rīga ir slēgts.

Sindijai un Artūram ir divas meitiņas – Reičela un Džūlija. „Tieši bērniem mums ir jāpateicas par šo ideju – atvest „uzbūvē pats savu lācīti” konceptu uz Baltijas valstīm. Reičela ceļoja ar mums pa Ameriku, un viss, kas bija nepieciešams, lai bez grūtībām ceļotu caurām dienām, bija solījums iegriezties nākamajā veikalā un nopirkt jaunas drēbes viņas pašas veidotajam sunītim. Tas sagādāja tik daudz prieka!” tā Artūrs.  Sindija uzskata, ka šis koncepts Latvijā gūs atzinību. „Tā ir fantastiska ideja - ļaut bērnam izvēlēties savu mantiņu, ar savām rociņām ielikt tajā sirsniņu, uzpildīt to, tad apģērbt, kopt un pilnveidot... tas ir emocionāls, aizraujošs un mīlestības pilns process”.


gal_126737158_middle

Teddy Mountain pasaulē

Teddy Mountain ir starptautisks uzņēmums, kas dibināts 2003. gadā. Pie mums strādā pieredzējušu profesionāļu komanda, kas sevi pilnībā velta noteiktajiem mērķiem un vērtībām šajā unikālajā biznesā. Teddy Mountain kontrolē visu procesu, sākot no produkta dizaina un ražošanas, beidzot ar produktu nogādāšanu līdz veikalam un tā pārdošanu. Mūsu moto - vai nu mēs darām lietas pareizi, paturot prātā klientu vēlmes un intereses, vai nedarām tās vispār!

Teddy Mountain darīs visu iespējamo, lai piepildītu un pat pārsniegtu klientu vēlmes katru dienu! Vairākus gadus pētījām tirgu, investējām līdzekļus dizaina attīstībai un biznesa sistēmām, lai padarītu iepirkšanos savos veikalos par aizraujošu, interaktīvu un radošu procesu katram mūsu klientam. 

Mūsu mērķis – lai bērnam ienākšana Teddy Mountain veikalā katru reizi ir kā neaizmirstams piedzīvojums!

Teddy Mountain šodien piedāvā izvēli no vairāk kā 60 plīša rotaļlietām un plašas apģērbu, apavu un aksesuāru kolekcijas. Piedāvājums paplašinās nepārtraukti. Teddy Mountain paplašinās ļoti strauji un jauni veikali tiek atvērti nepārtraukti, jo šis koncepts iegūst arvien plašāku popularitāti visā pasaulē.

Teddy Mountain šodien ir pārstāvēts ASV, Meksikā, Īrijā, Lielbritānijā, Skotijā, Kiprā, Bulgārijā, Dānijā, Ķīnā, Baltijā un citās valstīs. Mums ir ofisi četrās valstīs, izplatīšanas centri trīs kontinentos, un apmierināti klienti visā pasaulē!

Mūsu vērtības Serviss – mēs pilnībā veltām sevi nevainojamam servisam. Mūsu komanda ir profesionāli sagatavota un apmācīta. Mūsu serviss tiek pilnveidots, samazinot un izskaužot nevajadzīgus, birokrātiskus procesus un kļūdas, pielietojot tehnoloģijas un automatizāciju, kā arī efektivizējot mūsu darbu. Kvalitāte – tā ir pašsaprotama lieta mūsu klientiem, tomēr ne visi to var nodrošināt. Mums tas ir vienkārši, jo mēs kontrolējam visus procesus, sākot no produkta ražošanas un beidzot ar tā sagādi un tirdzniecību. Kvalitāte un Drošība ir divas svarīgākās lietas, ko vēlamies dot saviem klientiem. Daudzveidība – veikali un to īpašnieki ir biznesā, lai gūtu peļņu. Bizness nevar būt vienveidīgs un tikai tirgot teddy lācīšus. Tādēļ mēs piedāvājam ļoti plašu preču klāstu, ļoti īpašā izpildījumā.

MŪSU KONTAKTINFORMĀCIJA

Teddy Mountain Baltics SIA „Perky” Veikali:
 „Teddy Mountain” Tirdzniecības centrs Spice, 2. stāvs, Lielirbes iela 29, Rīga

 E-pasts:info@teddymountain.lv Tel.: +371 67288229

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! Mēs cenšamies pilnveidot mūsu servisu, lai iepriecinātu arvien vairāk klientu katru dienu! Mēs labprāt saņemtu Jūsu atsauksmes par Jūsu pieredzi mūsu veikalā. Mēs ņemsim vērā Jūsu viedokli, izdarīsim secinājumus un rīkosimies. Kā arī, iespēju robežās, informēsim par paveikto! Aicinām mums rakstīt arī tad, ja Jums ir interese atvērt savu Teddy Mountain tirdzniecības vietu, vai citādi sadarboties Baltijas valstīs.

Paldies!