Tiesiai šviesiai

 

Fans 11
Genres Hard Rock

 

Share

Bio

Taigi, pabandysime atpasakoti grupės „Tiesiai šviesiai“ susikūrimo aplinkybes, idėjas ir tikslus, dėl kurių grupė vis dar gyvuoja.
Grupės oficiali susikūrimo data turėtų būti 2006 10 14 , tą dieną trys vaikinukai pirmą kartą pasirodė kaip grupė - pavadinimu „Tiesiai šviesiai“ , bet viskas prasidėjo kur kas anksčiau.
Grupės užuomazgos prasidėjo maždaug 2005. Tais metais du bičiuliai, Lukutis ir Edzka (Boshas ), pradėjo regzti mintį apie grupės sukūrimą. Lukutis grojo bugnais , Edzka gitara. 2005 metų žiemą, jie abu užsuko į eks grupės „14 cechas“ repeticiją, po kurios vyko namo ( ar kažkur bujoti ) kartu su „14cecho“ vokalistu Diržu. Jie jam užsiminė apie mintį kurti grupę, Diržui taip pat patiko ta mintis. Dar prieš „14 cecho“ skilimą, grupės (dar tuo metu be pavadinimo) reikalai pamažu pradejo judėti iš mirties taško. Po 2006 metų „Skindays‘06“ „14 cechas“, kaip projektas, žlugo. Va tada ir prasidėjo „Tiesiai šviesiai“ rimti darbai ir veiksmai vardan grupės ateities.
Grupės pirmasis pasirodymas (koncertas, jei taip galima pavadinti) buvo juokingas, grupė grojo be bosisto ir pasirengusi tik per dvi savaites, tad galima tik įsivaizduoti, kaip tai turėjo skambėti. Grupė jauna , ambicinga ir pilna noro tęsia savo veiklą ir kuria naujus gabalus. 2007 07 07 pirmą kartą pasirodo rimtame projekte „Skindays‘07“ , boso partiją sutiko paakompanuoti Čeburas (DIKTATŪRA). Nerealus pasirodymas, nerealiai šiltai sutikti publikos... ir grupė nusprendžia viską daryti dar rimčiau ir atkakliau. Svarbiausias grupės tikslas yra išlaikyti skinovą stilių ir dainų žodžius, kurie atitiktų tiesiai šviesiai posakį, tai yra dainuoti apie tai, kas kitiems tik mintyse sukasi, o garsiai niekas nešneka (o jei ir šneka tai tik draugų būryje). Tų pačių metų rudenį grupė pabando įrašyti savo CD, bandymas nevykęs, bet įrašas vis dėl to pristatomas 2007 12 22. Mažai vilčių dėję į vienos grupės koncertą, grupė sulaukia netikėto žmonių susidomėjimo : susirinko apie 120 žmonių, pogo nerealus. Kaip rašė vienas leidinys : „vienas stipriausių, baisiausių ir geriausių pogo Lietuvos skinų istorijoje“, grupė atlieka repertuarą 2-3 kartus (kol neatsibosta ir vokalas iki galo nenusišneka).
Taigi, „Tiesiai šviesiai“ ir toliau koncertuoja įvairiuose koncertuose ir tobulina savo dainas -naujas ir senas. Grupę palieka bugninkas, tai buvo rimtas išbandymas grupės ateičiai. Tačiau Edzka ir Diržas nepasiduoda, neilgai trukus suranda reikiamus grupei elementus ir net dar daugiau. Už bugnų sėdasi Tomašytė ( irgi eks „14 cechas“. Buvo ir kalbų, kad atseit cechas atsigauna kitu pavadinimu, bet tai tik kalbos ir boozarai? šūdini.). Pagaliau, susiranda grupė ir savo nuosavą bosistą Justą, ir priima į grupę naują narį su nauju instrumentu - klavišais. Už jų stoja mergina - Merė Popins (grupei tikras vardas žinomas  ) . Prasideda naujas judėjimas, nauji gabalai ir t.t. Grupės viduje nerealus pakilimas ir atmosfera ... deja, tai tęsėsi trumpiau nei metus. Grupę palieka ir bugnioras ir bosistas, dėl vienos ir tos pačios priežasties - mokslai užsienyje. Bet dabar grupę palieka ne visi kurie atejo, grupeje lieka klavišininkė. Po kurio laiko į grupę ateina bugnioras Skielas, mažas, bet galingas ir talentingas (ne ūgis, bet smūgis  ). Na, o Čeburas, kaip ir visada, padeda, dalinasi idėjomis ir galiausiai nusprendžia nebebūti etatiniu padėjėju, bet normaliu grupės nariu (reikia tikėtis, kad „Diktatūrai“ ,tai neturės jokios įtakos  )..
Šiuo metu grupė intensyviai dirba su naujais gabalais ir dega noru išleisti dar vieną savo CD, tik kur kas geresnės kokybės. Taip norėdami išpirkti savo kaltę prieš draugus, klausytojus, fanus ir melomanus už praėjusį ne kokios kokybės CD.

Members

Nav dalībnieku.

Nearest events

Open in a new window

Music