Bio

Muziką kuriu nuo 10 metų. Nuo pat mažens aplinkiniai sakė, kad turiu klausą. Na tiesą sakant kai buvau daug jaunesnis mano ausys kalbėjo už mano klausą. Labai komplikuodavau dėl tų dramblio klausos įrankių, bet su laiku jos atrodo vis normaliau (ačiū Dievui).
Tėvai nuolat mane vertė eit į muzikos mokykla ar į kokį nors burelį, bet taip ir neėjau - nenorėjau, mat buvau užsiėmęs su draugais kieme. Taip ir gavos, kad sedėdamas, vaikas savamokslis atrandinėja vis daugiau dalykų muzikos pasaulyje naudojantis "prakeiktu" kompiuteriu, kaip senoliai sako. Beje tėvai dažnai priekaištauja, kad mano muzika neišbaigta. Bet mes, jaunimas, juk žinom kokius TV kanalus įsijungti, kad išgirsti neišbaigtą muziką.
Šiaip esu paprastas ir logiškai mastantis žmogus, kuris nieko be reikalo nedaro. Nemėgstu politikų (nekalbant apie Lietuvos esamą politinę situaciją), nemėgstu POP'so, nemėgstu kompanijų kurios ką nors daro ne dėl žmonių labo, o dėl pinigų. Nesakau, kad gauti už tai ką padarai - negerai. Sakau kad kai darai ką nors nepajudindamas piršto gauni pinigų tiek, kiek trūksta viso pasaulio alkstantiems ir nukentėjusiems žmonėms, tada tikrai nėra gerai - mano nuomone.
[Pati pradžia buvo nuo gėdingiausios programinės įrangos - Ejay. Vėliau ieškojau kažko rimtesnio. Bandžiau visas programas: nuo Nokijoje esancios funkcijos iki tokiu kaip ableton, cubase, tracktor, garageband ir kt. Labiausiai įvaldžiau FL studio.]

Members

Nearest events

Open in a new window

Music