Lemon Joy

 

Fans 901
Genres Schlager / Electro

 

Share

Bio

Grupės susikūrimo pradžia yra 1991 metai. Pirmasis grupės pavadinimas buvo "Etaž-3".
1996 m. “Etaž3” persivadina į "Lemon's Joy". Pirmasis taip pavadintos grupės koncertas įvyko 1996 metų kovo mėnesį Kaune kartu su grupe "Airija". Daina "City of Berries" patenka į radijo stoties ULTRA VIRES Lietuviškų dainų dešimtuko 1 vieta. Tais pačiais metais "Lemon's Joy" laimi ,,Blogiausių grupių festivalio” “Grand Prix”, dalyvauja “Roko marše” bei nusprendža dainuoti ir lietuviškai. Pirmoji lietuviška daina “Glostyk”.
1997 m. Grupė laimėjo “Bravo’96” nominaciją “Geriausias debiutas” ir dalyvavo festivalyje “Rock Summer” Taline.
Išleidžiamas singlas "Balta Meilė". Kartu su Irma iš grupės Dinamika.
1998 m. Keičiasi grupės pavadinimas iš "Lemon's Joy" į "Lemon Joy".
Išeidžami singlas "Karolis" ir albumas "Super".
1999 m. Išleidžiamas albumas “Mylėt tave taip beprotiška ir keista” susilaukia didelio pasisekimo ir yra ypač gerai įvertintas muzikos kritikų.
2001 m. Išleidžiamas naujas grupės albumas “Restart”, kuriame galima rasti senų, tačiau naujai perdainuotų, kitų lietuviškų grupių, kaip Foje, Dinamika, Naktinės Personos, ir kitų, dainų.
2002 m. "Bravo 2001" renginyje Igoris Kofas išrinktas geriausiu metų atlikėju. Radijo stotyse pradedamas groti naujas darbas - "Gražausiai iš visų".
2004m. išleidžiamas rinktinis dainų albumas "Electropop", kuriame surinktos geriausios dainos iš ankstesnių grupės albumų, taip pat keletas naujų dainų.
2006m. po ilgos pertraukos išleidžiamas naujas grupės albumas "1210’’

Members

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music