Sound's Engineers

Homepage http://soundsengineers
Fans 15
Genres Goa Trance / Minimal Techno / Abstract
Share

Bio

SOUND'S ENGINEERS DJs - tai elektroninės muzikos projektas, kuris susideda iš žinomų Klaipėdos dj‘ų, prodiuserių ir muzikos dizainerių, kuriančių savos kūrybos elektroninę muziką, atliekantys ją gyvai ir neatkartojamai pasirodymo metu.
"SOUND'S ENGINEERS DJs" projektas įgyvendintas 2003 metų pradžioje. Ilgą laiką grojantis nelegaliuose "underground" vakarėliuose "Vitalij Lipo" sutinka muzikos dizainerį "SynhroLand", sutapus interesams ir muzikiniam skoniui nusprendžia suburti pajėgas, sukuriant gyvos elektroninės muzikos projektą. Palaipsniui prie dueto prisijungia triačiasis narys "Darius Žvinklys". Tuomet trijulė suburia savo sugebėjimus ir pajėgas į bendrą visumą, išgaudami ypatingai užburiantį garsą tiek šokių aikštelėje- atrasdami naują vakrėlių skambesį, tiek klausantis ramioje aplinkoje.

Muzikos dizaineriai "SE" daug dirba studijoje: kuria, remiksuoja, lipdo vieną muzikinį stilių su kitu išgaudami naują ir kokybišką, neįprastą, ausim malonų garsą, kuris priverčia ne tik jaustis pakylėtai besiklausant, bet ir pajudinti kojas bei rankas. Vakarėlių metu gyvai atliekama muzika persipynusi dj'ėjų šou, dominuojant raudonos spalvos atmosferai, užburia ne tik susirinkusius šios muzikos vienminčius, bet ir išspaudžia malonią šypseną net ir didžiausio paniurėlio veide.

Vedamas šeimos, trijulę palieka "SynhroLand" ir išvažiuoja gyventi kartu su šeimos nariais į Jungtinę Karalystę, tačiau neapleidžia muzikos, vis dar prisideda prie "SE" vystomos kultūros.

2007 m. rugpjūtį "SE" setas transliuojams "ZIP FM" radijo eteryje, o rugsėjį "SE" patampa "POWER HIT RADIJO" laidos "SUNDAY CLUB" rezidentais, pistatydami kas mėnesį naujos ir teisingos muzikos "dozę" klausytojui. 2009 m. pradžioje modifikuojasi "SE" sudėtis: visą iniciatyvą projekto veiklai apsiima pagrindinė "SE" varomoji galia - Vitalij Lipo (dj Eagle).
"SE" nominuojami geriausiais metų radijo laidos "Sunday Club" rezidentais.
2009 m. Prie "SE" prisijungia nuostabaus vokalo savininkė- "AKWILI" ir gyvos ritmikos virtuozas "Wallentin", Funkkloro speteclistas "Edgar BT", Gitaros virtuozas "Aidas" Po ilgo darbo studijoje, "Muzikos dizaineriai" pradeda savo koncertinį turą.

Vitalij Lipo, tikras vardas, Vitalij Lipo gimė 1982 07 11 Lietuvoje. Dar būdamas 15 m. susidomi elektroninės muzikos kultūra. Baigęs muzikos mokyklą, gerai susipažinęs su muzika ir jos struktūra, pradeda kaupti savo LP fonoteką. Neilgai trukęs įstoja į nelegalių vakarėlių dj'ų gretas. Daug dirba elektroninės muzikos srityje. Laikui bėgant pradeda pats organizuoti mažus, privačius vakarėlius kuriuose įgauna vakarėlių lankytojų pripažinimą. Aplanko daugelį lietuvos klubų. Galų gale pasiekęs savo užsibrėžtų profesionalumo tikslų, nusprendžia pats kurti muziką, ją gyvai atlikti vakarėlių metu ...

„Sound‘s Engineers feat. Akwili“ – tai elektroninę muziką ir lietuvių etnokultūrą sujungęs darinys, perteikiantis naują požiūrį į klubinę atmosferą. Vitalijų Lipo, kuris taip pat reziduoja „Power Hit Radio“ laidoje „Sundayclub“, Vienas geriausių ritmikos specialistų Vakarų pakrantėje Wallentin Lietuviškojo folk ekspertas Edgaras. Projektą vainikuojanti atlikėja Akwilli – įstabaus balso savininkė, jau spėjusi virtuoziškumu sužibėti Prancūzų šansonų projekte.

Sound’s Engineers 2011-uosius metus pasitinka su naujomis mintimis, nauju veidu, nauja muzika, naujomis idėjomis ir naujais atradimais. SE paruošė Jums naujametinę dovaną (naują užtaisą Jūsų ausims) – NATALIE.
Natalie – jauna, energinga; savo balsu sugebanti sukurti aksominio vakarėlio atmosferą ir perduoti dainų energetiką. Kūrybinga asmenybė, siekianti atrasti kažką naujo garsų pasaulyje, pilna ne tik nuoširdumo, kurį papildo žavesiu, bet ir kupina paslapties šydo.Daugiau info: http://www.soundsengineers.com/
emaile contacts: info@soundsengineers.com
koordinatore@soundsengineers.com

Members

Vitalij

dj , producer , contacts & promotion

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music