Zemesvējš

Share

Māksla. Daba. Mēs.

"MĀKSLA. DABA,. MĒS" - seminārs sevis pilnveidošanai caur dabu un krāsām!

RADOŠĀS PRAKSES DABĀ ir dziļš, aizraujošs un krāsām pilns ceļš, kā atklāt sevi no jauna – koki, putni, vējš un saule mums nāks palīgā!
Aicināti visi, kam ir interese par RADOŠAJĀM UN MĀKSLAS PRAKSĒM sevis vai savas profesionālās darbības attīstīšanai – programma ir elastīga, tajā būs vieta gan dalībniekam ar pieredzi, gan iesācējam! Dienas būs piepildītas un intensīvas, prakses ietvers visus diennakts laikus.
(tālāk lasi zem bildes)

KATRS CILVĒKS IR RADĪTĀJA IZPAUSME, tādēļ mēs visi esam spējīgi radīt – katrs savā dzīvē, savā darbā, savās attiecībās. Mēs varam radīt iztēlē un dzīvē, bet ne vienmēr redzam ceļu no iztēles uz dzīvi, ne vienmēr novērtējam to, kas mūsos top. Seminārā ieraudzīsiet katrs savu vienreizīgumu un veidu, kā parādīt to pasaulei!

PROGRAMMĀ:
• Radošās mandalas
• Ēnas zīmējumi
• Pēdu neirografika
• Body-art elementi
• Sapņa vizualizācija
• Dabas radītie simboli
• Zīmes dabā, ūdenī un gaisā
• Tikšanās ar savu iekšējo radītāju


NOMETNES VADĪTĀJA - Marija Blūma-Kauliņa, sistēmiski šamanisko un mākslas dziedniecības procesu meistare. Iepazīsiet grafiskās dziedniecības metodes, mācīsieties dabā saskatīt zīmes, ko tieši jums dod pasaule. Marija pasniedz dažādas dziedniecības prakses mācību centrā “Saskarsme”, vada sistēmiskā darba grupas un seminārus. Informācija par vadītāju te: http://zemesvejs.mozello.lv/sakums/par-mani/

SEMINĀRS NOTIKS gleznainā vietā, Zemgalē pie Bauskas, viesu namā “Baltās Anemones”. Viesu namam blakus ir Lielupe ar ērtu peldvietu – lēnais upes plūdums veicina mierpilnu noskaņu un ļauj ieklausīties sevī!
Nodarbības pamatā notiks ārā vai zem nojumes, tādēļ lūdzu paņemt līdzi atbilstošu apģērbu.

SEMINĀRA SĀKUMS sestdien, 16.augustā 16.00, ierašanās no 15.00. Atvadīsimies 18.augustā 13.00.

Dalības maksa ietver piedalīšanos nodarbībās, izmantojamos materiālus, veģetāru ēdināšanu, naktsmītni.
DALĪBAS MAKSA (priekšapmaksa 50,00 eiro jebkurā variantā):
Piesakoties līdz 20.jūlijam
A – 100,- eiro ar guļvietu viesu namā
B – 90,- eiro ar guļvietu savā teltī
Piesakoties pēc 20.jūlija
A – 120,- eiro ar guļvietu viesu namā
B – 110,- eiro ar guļvietu savā teltī
Pāriem (vienā guļvietā) 10% atlaide.
PIRTIŅA ar svaigām slotiņām 7,00 eiro tiem, kas vēlēsies to apmeklēt.

PIETEIKUMA ANKETU LŪDZU AIZPILDĪT ŠEIT: https://forms.gle/k3FDw36pUKGoDJZ97

TĀLRUNIS SAZIŅAI: 29393605 (Marija),
E-PASTS: zemesvejs12@gmail.com


LĪDZI ŅEMAMĀS LIETAS:
1) Ērts apģērbs nodarbībām brīvā dabā
2) Pretinsektu un pretapdeguma līdzekļi, ja tādus lietojat
3) Sedziņa vai paklājiņš sēdēšanai zemē
4) Personīgie pieraksti
5) Pirtslietas tiem, kas ies pirtī,
6) Peldlietas
7) Ja ir kādas savas iemīļotas krāsiņas, zīmuļi, flomasteri – tos var paņemt līdzi papildus uz vietas esošajiem materiāliem.

Šamaniski sistēmiskais seminārs un sakārtojumu grupa!

Augusta beigās atkal esmu aicinājusi uz Rīgu ļoti interesantu sistēmisko sakārtojumu vadītāju, dzimušu šamani, dziednieci un taroloģi Natāliju Bondarenko no Krievijas.
Viņa pie mums viesosies ar Sistēmisko sakārtojumu grupu (meistarklases tipa) un tematisko semināru "NAUDA. DZIMTAS UN PERSONĪGIE SCENĀRIJI". Būs iespēja arī kļūt par sakārtojumu grupas klientu vai apmeklēt to kā aizvietotājam, kā arī saprast un radikāli izmainīt savus enerģētiskos paternus attiecībā uz naudas plūsmu.
23.augustā, 10.00 – 19.00 “Sistēmisko sakārtojumu grupa”
24 un 25.aug. 11.00 – 19.00 seminārs “Nauda. Dzimtas un personīgie scenāriji"
Sīkāku saturu lasiet zemāk zem foto, vai te: http://zemesvejs.mozello.lv/pasakumi/sadarbiba/natalja-bondarenko-1/

BRĪVO-GARĪGO SAKĀRTOJUMU meistarklase Rīgā 23.augustā.
Grupā var piedalīties klienti un aizvietotāji ar un bez priekšzināšanām.

Klients var brīvi formulēt jebkuru sev aktuālu jautājumu, piemēram: situācija ģimenē, izvēles grūtības, veselības problēmas, nauda un bizness, personīgas emocionālas problēmas, utt. 
Sistēmiskais sakārtojums ir vadītāja un klienta kopīgais ceļojums viņa sistēmā. Sakārtojuma procesā mēs meklējam resursus situācijas transformācijai un risinājumam. 

Vadītāja NATALJA BONDARENKO - psiholoģe, taroloģe, sistēmiskā konsultante, šamanis, Reiki meistare un grupu vadītāja ar dziļu un daudzveidīgu darba stilu. Biznesa trenere un konsultante ar vairāk kā 25 gadu pieredzi biznesa struktūru augstākā līmeņa vadītāju apmācībā.
Dažādas enerģētiskās prakses attīstījusi kopš bērnības. No 2006. gada pamatā strādā ar sistēmiskajiem sakārtojumiem, ko mācījusies Elenas Veselago Mūsdienu sistēmisko sakārtojumu centrā un pie dažādiem Eiropas meistariem.

PIETEIKŠANĀS ANKETA: https://forms.gle/CesHHrZe9VJg2CHy8
Seminārs notiks krievu valodā.

Dalības maksa:
Sakārtojumu autoriem - klientiem (priekšapmaksa 50%)
Piesakoties līdz 10.jūlijam = 100,- eiro
Piesakoties pēc 10.jūlija = 120,- eiro
( summā iekļauta konsultācija pirms un pēc grupas nodarbības, ja tā ir nepieciešama)
Pārējiem dalībniekiem 15,- eiro

Informācijai tālrunis: 29393605 (Marija), e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

_______________________________________________________________

NAUDA. DZIMTAS UN PERSONĪGIE SCENĀRIJI. Sistēmiskais seminārs 24.-25.augustā Rīgā.

Naudas tēma ir svarīga visiem -  nauda mums ir nepieciešama savu dzīves plānu īstenošanai. Ja attiecības ar naudu nav līdzsvarā, šajos jautājumos var atspoguļoties mūsu neapzinātie ierobežojumi - gan personiskie, gan ģimenes, gan dzimtas. Spēcīgu ietekmi var radīt dažādi negatīvi un ierobežojoši personīgie vai ģimenes uzskati.

Vadītāja NATALJA BONDARENKO (Krievija) - psiholoģe, taroloģe, sistēmiskā konsultante, šamanis, Reiki meistare un grupu vadītāja ar dziļu un daudzveidīgu darba stilu. Biznesa trenere un konsultante ar vairāk kā 25 gadu pieredzi biznesa struktūru augstākā līmeņa vadītāju apmācībā.
Dažādas enerģētiskās prakses attīstījusi kopš bērnības. No 2006. gada pamatā strādā ar sistēmiskajiem sakārtojumiem, ko mācījusies Elenas Veselago Mūsdienu sistēmisko sakārtojumu centrā un pie dažādiem Eiropas meistariem.

Semināra darba formāts – teorētiskais materiāls un praktiski, īsi vingrinājumi. Sistēmiskie rituāli, kuros varēs piedalīties visi dalībnieki, katrs ar savu jautājumu (pieprasījumu). Būs komentāri par darba metodēm tiem, kam tas var būt profesionāli noderīgi.

Būs praktisks, radošs darbs grupā, procesos tiks izmantotas dažādas metodes: šamaniskās, sistēmiskie uzstādījumi vai rituāli. Dalībnieku jautājumiem (pieprasījumiem), ar ko strādāsim, jāatbilst norādītajai semināra tēmai, bet problēmu cēloņus meklēsim dzimtas vai personīgajā vēsturē.

PIETEIKŠANĀS ANKETA: https://goo.gl/forms/TcGsHXd05p3Kgfwf1
SEMINĀRS NOTIKS KRIEVU VALODĀ.

DALĪBAS MAKSA (priekšapmaksa 60,- eiro visiem variantiem):
Līdz 10.jūnijam = 120,- eiro
Līdz 10.jūlijam = 140,- eiro
Līdz semināram = 160,- eiro

Informācijai tālrunis: 29393605 (Marija), e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

About this profile

Lapa veidota Tavai iedvesmai un zināšanai, mūsu vieglākai un dziļākai saskarsmei!
Te atrodama informācija par manis vadītajām nodarbībām un pasākumiem, par zāļu tējām un pirtslietām, mani raksti par dabas, gara un enerģiju apriti, par vidi un pasaules spēka Lauku.
http://www.zemesvejs.mozello.lv/

Contacts More »