Zemesvējš

Share

Par mums

Marija Blūma-Kauliņa

Sistēmisko sakārtojumu meistare, dabas un gara dziedniecības, šamanisko prakšu, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste. Pēc sākotnējās izglītības -diplomēta grafiķe. Savā darbā izmantoju bioenerģētiku, elpošanas tehnikas, mākslas un smilšu terapiju, dabas stihiju spēkus. Praktizēju iekšējos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī dvēseles daļu sakārtošanas metodes. Pēdējos gados manas pamata prakses balstās sistēmfenomenoloģijā, vadu sistēmiskos sakārtojumus ar ievirzi dzimtas sistēmas kārtošanā, iepriekšējo dvēseles dzīvju seku līdzsvarošanā, cilvēka iekšējo daļu struktūras atjaunošanā.
Vadu sistēmisko sakārtojumu grupas Rīgā un citur. Viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām un vadītājām.
Ik vasaru vadu un organizēju pašattīstības un transformācijas nometnes.
Mani galvenie skolotāji – prof. Sergejs Strekalovs (St.Pētrburga) - elpošanas tehnikas un tanspersonālās psiholoģijas semināri par dažādām tēmām; Lucija Sanaja (Lietuva) - šamanisma prakses un sistēmiskie uzstādījumi; Gunta Jākobsone (Latvija) – sistēmfenomenoloģiskā konsultēšana pēc B.Hellingera metodes. 2005.gadā pēc mācībām centrā “Akvilona” ieguvu VdzL sertifikātu dziednieka darbam; 2016.gadā, beidzot “Dvēseles studiju”, ieguvu Sistēmisko risinājumu asociācijas sertifikātu sistēmisko sakārtojumu vadītāja darbam. Regulāri papildinu savas zināšanas un prasmes dažādās meistarklasēs un kursos.

Šobrīd esmu lektore Kosmozofijas mācību centrā “Saskarsme”, un darbojos privātpraksē. Esmu viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām un vadītājām. Publikācijas no 2010.gada izdevumos “Ezotēriskā gadagrāmata”, “Mistērija”, “Taka”, un citos. Konsultēju individuāli un vadu Sistēmisko sakārtojumu grupu uzstādījumus Rīgā, Tukumā un Talsu novadā.

Manis pielietotās pamatmetodes:
* fitoterapija - augu dziedniecība
* makrobiotiskās diētas - iņ/jan līdzsvars uzturā
* bioenerģētiskā dziedniecība, auras attīrīšana un balansēšana 
* mentālā - domas dziedināšana, psiholoģiskā palīdzība
* darbs ar reinkarnācijām – karmas terapija
* Sistēmiskās prakses, darbs ar dzimtu 
* šamanisma prakses
* Taro un rūnas
Palīdzēšu enerģētiski sakārtot un attīrīt Jūsu mājokli vai citu ēku, saskaņā ar āderu tīklojumu un iedzīvotāju informatīvo lauku.
Iemēru jaunbūvju, aku, dīķu vietas - pie klienta.
Strādāju arī no attāluma, pēc fotogrāfijas – pret ziedojumiem.
Strādāju latviešu un krievu valodā.

Kontakti: 
tel.: 29393605
e-pasts: zemesvejs12@gmail.com