sauleskolektors.lv

Official page
Share

Saules kolekori "Thermo|Solar"

Vertikālais TS400 ar vakuuma siltumizolāciju
Patentēts vienīgais pasaulē rūpnieciski ražotais plakanais vakuuma saules kolektors. Paredzēts saules kolektoru sistēmās, kurās nepieciešamā darba temperatūra ir lielākā par 80oC vai tiek izmantots gadījumos, kad ir vajadzīga augsta efektivitāte zemas saules starojuma intensitātes apstākļos (ziemas periodā). Vakuums garantē niecīgus siltuma zudumus un ilgu darba mūžu. Tik pat estētisks dizains kā pārējiem plakanajiem sauleskolektors.lv kolektoriem. Neaizvietojams „Solārā siltumsūkņa sistēmā’’. Šos kolektorus montē paralēli. Maksimālais kolektoru skaits vienā rindā – 10.

gal_244327248_middle

Vertikālais TS300 ar 50mm siltumizolāciju
Viens no visvairāk izplatītākajiem saules kolektoriem Eiropā. Der mazām un lielām saules kolektoru sistēmām gan ūdens sildīšanai, gan apkures atbalstam, gan peldbaseinu sildīšanai. Šos kolektorus montē paralēli. Maksimālais kolektoru skaits vienā rindā – 10.

gal_244327263_middle

Vertikālais TS310 ar 70mm siltumizolāciju
Šiem saules kolektoriem ir biezāka siltumizolācija un īpaši efektīva absorbējošā virsma. Tie ir īpaši piemēroti apkures atbalsta sistēmām un tiek lietoti, galvenokārt, lai panāktu lielāku sistēmas efektivitāti apkures sezonā. Šos kolektorus montē paralēli. Maksimālais kolektoru skaits vienā rindā – 10.

gal_244327268_middle

Horizontālais TS330 ar 50mm siltumizolāciju
Izveidots īpaši horizontālajai montāžai. Šie saules kolektori tiek lietoti, galvenokārt, ja to prasa ēkas arhitektūra. Tie bieži tiek izmantoti kā balkonu margas, nelielas nojumes utml. Vēl tos rekomendē montēt uz augstu ēku jumtiem, kur ir paaugstināta vēja slodze un nav iespējams droši nostiprināt vertikālos saules kolektorus. Šos kolektorus montē paralēli. Maksimālais kolektoru skaits vienā rindā – 5.

gal_244327275_middle